جهش تولید با مشارکت مردم

مشکلات تأمین آب در روستاهای جیرفت بررسی شد

در جلسه ای با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت آبفا استان کرمان و فرماندار و بخشدار جیرفت مشکلات تأمین آب روستاهای جیرفت بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان مدیرعامل آبفا کرمان جیرفت با ۷۰۰ روستا از ۱۲ استان در کشور بزرگتر است و متأسفانه تعدادی از روستاهای بالای ۲۰ خانوار فاقد آب است و در طرح جهاد آبرسانی انتظار داشتیم برخی از این مشکلات رفع شود اما متأسفانه به دلیل محدودیت های مالی و مشکلات منابع قرارگاه خاتم نیز دچار مشکل شده امیدواریم بزودی این مشکلات مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد : ما برای شهر جیرفت مشکل اعتبار نداریم و برای رفع تمام مشکلات باید در بازه زمانی یکساله برنامه ریزی شود و مواردی که در اولویت قرار دارد در زمان کوتاه انجام می شود.

عبدیان با اشاره به تامین آب در نهضت مسکن ملی اشاره کرد و افزود : هرجا که مسکنی ساخته شده ، تأمین آب شده و ما نمی‌گذاریم مسکنی که ساخته شده بدون آب بماند و در نهضت ملی هم در سطح استان تاکنون هرکجا که بوده آب آن تامین شده است و در جیرفت هم همینگونه است.

وی در خصوص تعرفه های فروش انشعاب آب گفت: قیمت فروش انشعاب یک تعرفه است و ما ملزم به رعایت قوانین هستیم و در این زمینه اختیاری وجود ندارد و براساس مصوبه ای که ابلاغ می‌شود باید عمل شود و جود هرگونه تخطی در این زمینه یا دیگر موارد از سوی بازرسی آبفا پیگیری و برخورد می شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=9734

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار