جهش تولید با مشارکت مردم

مشکلات یزدانشهر در کوتاه ترین زمان ممکن رفع می شود


مدیرعامل شرکت آبفا کرمان گفت: با برنامه ریزی باید مشکلات یزدانشهر زرند در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری مدیرعامل شرکت آبفا کرمان در جلسه ای که با هدف بررسی مشکلات شهر یزدانشهر با حضور امام جمعه شهر یزدانشهر ، شهردار و رئیس شورای شهر این منطقه ، مدیر امور آبفا شهرستان زرند و مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان در محل ستاد مرکزی شرکت آبفا برگزار شدگفت: پس ازشهر شدن یزدانشهر کارهای خوبی در حوزه آب در این منطقه انجام شد و بیش از دهها بار از نزدیک از پروژه های یزدانشهر بازدید کردم تا زمانی که به سرانجام رسید.
وی ساخت مخزن، حفر و تجهیز چاه و احداث ساختمان اداری در یزدانشهر را از جمله کارهای ارزنده در این منطقه عنوان کرد و افزود: با توجه به مساحت یزدانشهر انتظار داریم که شاهد هیچ گونه اتفاقی در حوزه آب نباشیم و درصورت بروز مسائل کوچک از طریق امور آبفا شهرستان زرند برای رفع آن پیگیری شود.
طاهری به تعامل بین دستگاه های خدمت رسان اشاره و تاکید کرد: در بازسازی شبکه، یک تعهد برای شهردارها و شوراها داریم که هیچ معبری آسفالت نشود مگر اینکه تاسیسات زیربنایی آن به روز باشد تا جلوی دوباره کاری ها و صرف هزینه مجدد گرفته شود.
مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمان ادامه داد: ما همه در یک کشور زندگی می کنیم و نباید جزیره ای فکر و عمل کنیم و باید به منابع محدودمان توجه کنیم و جلوی هزینه های اضافه و مجدد را بگیریم و این امر با تعامل خوب و سازنده محقق می شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2314

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت