جهش تولید با مشارکت مردم

نخستین جلسه قرارگاه آب در سال جدید برگزار شد

نخستین جلسه قرارگاه آب به منظور رصد و پایش وضعیت آب شرب شهر کرمان در سال جدید با حضور مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان مدیرعامل آبفا استان ضمن تبریک سال نو به شعار امسال اشاره کرد و اظهارداشت: امسال به فرموده مقام معظم رهبری جهش تولید با مشارکت مردم نام‌گذاری شده و ما نیز به عنوان یک شرکت خدمت رسان امیدواریم در امسال با بهره وری و راندمان بالا جهش مثبت و چشمگیری داشته باشیم.

وی افزود: از طرح های اضطراری شهر کرمان در ایام تعطیلات عید نوروز بازدید کردیم و بخشی از مشکلات اجرای این طرح ها با تامین اعتباری که انجام شده رفع می شود اگرچه اعتبار زیاد نیست اما بسیار کمک کننده است.

مدیرعامل آبفا استان ادامه داد: ما جلسات منظمی تا کنون داشته ایم و دو جلسه قرارگاه آب با حضور استاندار و معاون عمرانی استاندار برگزار شده و مصوبات این جلسات به آبفا کشور ارسال شده و در سال جدید هم این جلسات بصورت منظم و هفتگی ادامه می یابد.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون تعدادی چاه حفر شده و تعدادی دیگر باید تا پایان اردیبهشت ماه حفر شود تا بتوانیم تابستان را پشت سر گذاریم.

عبدیان اظهارداشت: مدیریت تامین ، توزیع و مصرف باید توامان در نظر گرفته شود و گزارش مبسوط آن در قرارگاه آب ارایه شود از آنجا که متوسط بارندگی نسبت به سال گذشته افت شدیدی داشته اگر مدیریت در سه حوزه باهم پیش نرود چالش‌های بسیاری خواهیم داشت.

مدیرعامل آبفا استان با اشاره به اینکه کرمان از نیمه خرداد وارد پیک مصرف میشود بر اهمیت مدیریت مصرف آب تاکید کرد و افزود: برای مدیریت مصرف آب باید از تمام ظرفیت‌های رسانه،فضای مجازی، تبلیغات محیطی استفاده شود تا به ما در سایر بخشها کمک شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=9126

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت