جهش تولید با مشارکت مردم

هوشمند سازی شبکه آب کهنوج

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: بخاطر موقعیت خاص جغرافیایی شهرستان کهنوج به زودی و در آینده نزدیک شبکه آب در این شهرستان هوشمند می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان با اعلام این خبر افزود: شبکه آب در شهرستان کهنوج در بیشتر نقاط بازسازی شده و طرح این موضوع که شبکه آب در کهنوج فرسوده و قدیمی است؛ نادرست است چراکه در سال جاری ۱۰ کیلومتر از شبکه آبرسانی در این شهرستان توسعه و بازسازی شده است.

وی افزود: در آبان ماه و تاکنون۴ کیلومتر از شبکه آبرسانی در روستاهای شهرستان درحال توسعه و بازسازی است .

عبدیان با بیان اینکه تمامی حوادث و اتفاقات شبکه آب از طریق سامانه ۱۲۲ رصد می‌شود تصریح کرد: به قطع میتوان گفت تاکنون هیچ حادثه‌ای نداشته‌ایم که اصلاح آن دو ماه به طول بینجامد و تمامی حوادث از زمان اعلام حادثه‌ تا زمان اصلاح در سامانه ۱۲۲ شرکت آبفا ثبت میشود و زمان این فرایند به طور کامل قابل مشاهده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان ، به برنامه‌ریزی های شرکت آبفا برای پیش بینی مشکلات آب در تابستان اشاره کرد و ادامه داد: برای کمبود آب در کهنوج کف شکنی و حفر ۳ حلقه چاه در شهرکهنوج و ۹ حلقه چاه برای روستاهای شهرستان در حال اجرا است و اعتباری برای آن تخصیص داده شده است .

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7891

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت