جهش تولید با مشارکت مردم

قدردانی وزیر نیرو از کارگر فداکار آب و فاضلاب فهرج

وزیر نیرو: ازخودگذشتگی کارگر فداکار اداره آب و فاضلاب فهرج کرمان نشان از وجود روحیه ایثارگری در جامعه است

وزیر نیرو با تقدیر از اقدام فداکارانه کارگر اداره آب و فاضلاب فهرج در استان کرمان گفت: حرکت جهادی‌ و ارزشمند صورت گرفته توسط این جوان، در سرمای شدید هوا برای جلوگیری از قطعی آب شهر، با الگوگیری از سردار حاج قاسم سلیمانی صورت گرفته است.

“علی‌اکبر محرابیان” امروز یکشنبه در مراسم تقدیر از کارگر فداکار آب و فاضلاب فهرج که با حضور مدیران ارشد صنعت آب کشور برگزار شد، گفت: ما افتخار می‌کنیم در مجموعه‌ای به مردم خدمت‌رسانی می‌کنیم که ایثار و فداکاری همواره الگوی آنهاست.

وزیر نیرو افزود: داستان دهقان فداکار را در کتاب‌های درسی دوران دانش‌آموزی فراموش نمی‌کنیم، به اعتقاد من، امروز در سرزمین ما، دهقان‌های فداکار بیشماری وجود دارد.

وی با اشاره به اقدام فداکارانه “حمید عبدالله دخت” کارگر اداره آب و فاضلاب فهرج، ادامه داد: این کارگر فداکار در سرمای شدید هوا با خدمت‌رسانی ارزشمند از قطعی آب شهر و به دنبال آن خسارات ناشی از ترکیدگی لوله به منازل اطراف جلوگیری کرد‌؛ این اقدام برای ما و مردم این سرزمین الگویی ارزشمند است.
وزیر نیرو به گفت‌وگوی خود با  “حمید عبدالله دخت” اشاره کرد و افزود: زمانی که از آقای عبدالله دخت علت و انگیزه چنین حرکت جهادی و فداکارانه را جویا شدم، او گفت که “سردار حاج قاسم سلیمانی” در جوانی فعالیت کاری خود را در  شرکت آب استان کرمان آغاز کرد و من این حرکت را به پاسداشت فداکاری این سردار بزرگ میهن در منطقه‌ای که در آن متولد شد، دوران جوانی را در آنجا گذراند و لشکر عظیمی را از همین استان به جبهه‌های نبرد اعزام کرد و تا انتها نیز در کنار مردم  ایران ایستاد‌، انجام دادم.
محرابیان یادآور شد: همکاران ما در صنعت آب و برق در حوادث مختلف مانند سیل، زلزله، بارش برف و بوران و خشکسالی در جبهه مقدم خدمت‌رسانی جان خود را فدا می‌کنند تا مردم بتوانند با آسودگی و کمترین دغدغه زندگی کنند.

وزیر نیرو تاکید کرد: زمانی که برق و آب به خانه‌های مردم می‌رسد بی‌تردید برای تحقق این مهم از تولید، توزیع تا نگهداری، اقدامات بسیاری انجام می‌شود تا ملت شریف ایران از این خدمات بهره ببرند.
وی با بیان اینکه در وزارت نیرو
۱۸۰ هزار پرسنل مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند، خاطرنشان کرد: شکر این نعمت استفاده صحیح و جلوگیری از اسراف است.

در این دیدار، وزیر نیرو از “حمید عبدالله دخت”  با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5059

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار