جهش تولید با مشارکت مردم

پرسش و پاسخ

"*" indicates required fields

مرحله 1 از 2

(شماره همراه خود را بصورت 10 رقمی وارد نمایید)

سوالات متداول

ردیفسوالپاسخ
1برای درخواست انشعاب آب و فاضلاب چه مدارکی لازم است؟مدارک مربوط به مالکیت (اسناد مثبته مالکیت)، مجوزهای احداث ساختمان( شناسنامه ساختمان یا تاییدیه شهرداری ومجوز حفاری جهت نصب انشعاب)
2حوادث آب و فاضلاب را چگونه می‌توانم اطلاع دهم؟با شماره 122 تماس بگیرید یا از طریق وب‌سایت آبفا کرمان به نشانی https://abfakerman.ir اقدام به ثبت الکترونیک حادثه نمایید.
3آیا شرکت آب و فاضلاب حق دارد انشعابی را قطع نماید ؟شرکت آب وفاضلاب برابر بند ۳۹-۴ آیین نامه شرکت به دلایل زیر می تواند یک انشعاب را به طور موقت قطع نماید: الف) در صورتی كه مشترك یا استفاده كننده نسبت به پرداخت كلیه دیون خود به شركت در مهلت مقرر اقدام ننماید. ب) در صورتی كه مشترك یا استفاده كننده، عمداً اقدام به دست كاری تأسیسات آب و فاضلاب متعلق به شركت نموده و یا اقدام به شكستن و یا دست كاری منجر به خرابی كنتور نماید. ج) در صورتی كه از انشعاب واگذار شده آب و یا فاضلاب اقدام به لوله كشی به ملك دیگر و استفاده غیر مجاز شود و یا نسبت به نصب پمپ به طور مستقیم بر روی انشعاب اقدام گردد. د) در صورتی كه مشترك یا استفاده كننده به تشخیص شركت موجب نامرئی شدن دریچه محفظه شیر قطع و وصل انشعاب(آب و فاضلاب) بشود و یا ایجاد مانع در آن بنماید. ه) در صورتی كه امكان قرائت كنتور در سه دوره متوالی به دلیل بسته بودن در میسر نگردد. و) هرگاه حكم یا قرار لازم الاجراء از سوی مقامات قضائی در زمینه قطع انشعاب (آب و فاضلاب) صادر گردد. همچنین در موارد دیگری از آیین نامه شرکت، بر اجازه قطع انشعاب تصریح شده است که به طور خاص اعمال خواهد شد. بدیهی است برقراری مجدد انشعاب، پس از پرداخت بدهی های معوقه و هزینه وصل یا نصب مجدد امکان پذیر است.
4میزان مجاز مصرف آب هر واحد مسکونی در ماه چقدر است؟مصرف به صورت پلکانی محاسبه می شود ولی متوسط مصرف هر واحد درماه بین ۱۵تا۲۰مترمکعب مناسب است.
5آیا امکان ارایه خدمات غیر حضوری برای مشترکین در شرکت آب و فاضلاب وجود دارد؟از طریق سایت شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به نشانی https://abfakerman.ir بخش خدمات می‌توانید خدمت مورد درخواست خود را بصورت غیرحضوری ثبت نمایید.
6چگونه شکایات، انتقادات یا پیشنهادات خود را به گوش مسئولین شرکت آبفا برسانیم؟از طریق سایت شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به نشانی https://abfakerman.ir می‌توانید درخواست خود را ثبت نمایید.

جستجو سایت