جهش تولید با مشارکت مردم

همزمان با هفته قوه قضاییه

یادواره شهید حسن عباسپور و شهدای صنعت آب و برق استان کرمان برگزار شد

یادواره شهدای صنعت آب و برق استان کرمان و وزیر شهید عباسپور در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا کرمان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امنیت امروز جامعه ما مرهون جان فشانی و از خود گذشتگی شهدا است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده شهدا اظهار داشت: مقام معظم رهبری اهالی هنر و رسانه را به زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا فراخواندند و امیدوارم ما نیز با تکریم خانواده شهدا و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا بتوانیم ارزشهای انقلاب و شهدا را زنده نگاه داریم.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: هفته قوه قضائیه همواره با هفته صرفه جویی در مصرف آب مقارن بوده است و امسال نخستین سالی است که هفته صرفه جویی به 26 لغایت 1 تیر ماه تغییر یافته است.
عبدیان رسالت اصلی شرکت آبفا را تامین آب شهروندان عنوان کرد و افزود: امسال به دلیل گرمای بی سابقه هوا و استفاده مداوم از کولرهای آبی بین تولید و مصرف آب ناترازی وجود دارد کولرهای آبی در ۲۴ ساعت ۴۰۰ تا ۶۰۰ لیتر آب مصرف میکند امیدواریم همه شهروندان با صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف برای گذر از تابستان با ما همکاری کنند و انشالله با وارد مدار شدن چند چاه وضعیت آب کرمان به پایداری می رسد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6690

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار