جهش تولید با مشارکت مردم

به منظور برطرف شدن افت فشار آب در روستاهای حومه شرقی رفسنجان؛

یک حلقه چاه با دبی ۲۵ لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات آبرسانی به مردم شریف رفسنجان با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان تعداد یک حلقه چاه با آبدهی ۲۵ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تامین آب روستاهای حومه شرقی رفسنجان (روستاهای سعادت آباد،عبدالله آباد،عباس آباد حاجی،ده شفیع و… )افزوده شد.

حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در این زمینه گفت: عمق حفاری چاه ۲۸۰ متر پس از اجرای ۱۳۰۰متر خط انتقال آب با لوله ۲۵۰ پلی اتیلن و اجرای ۱۲۵۰متر خط انتقال برق با دبی ۲۵ لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.

مدیر عامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در ادامه افزود : به منظور جبران کم آبی در فصل تابستان از ابتدای خرداد تا کنون ۴ حلقه چاه با دبی ۹۵لیتر بر ثانیه به منابع تامین رفسنجان افزوده شده است.

چرخ انداز ادامه داد: همچنین با اضافه شدن یک حلقه چاه دیگر در چند روز آینده مشکل کم آبی شهر رفسنجان برطرف خواهد شد که در حال حاضر چاه مورد نظر حفاری شده و درحال اجرای خط انتقال آب و برق می باشد .

مدیرعامل آبفا رفسنجان در پایان گفت: از شهروندان محترم خواهشمندیم با توجه به شدت گرمای هوا و افزایش میانگین مصرف، در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6695

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار