جهش تولید با مشارکت مردم

همزمان با سفر وزیر نیرو به کرمان

26 طرح آبرسانی در استان کرمان افتتاح شد

در نهمین روز از ایام ا.. دهه فجر و همزمان با سفر وزیر نیرو به استان کرمان 26 طرح آبرسانی در بخش شهری و روستایی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان 4 طرح بزنجان بافت،  اجرای خط انتقال آب و بهره برداری از 2 حلقه چاه آب شرب منابع طبیعی، توسعه و بازسازی شبکه آب شهرستان کرمان و پروژه تکمیل خط انتقال برق اختصاصی چاه های آب شرب شهر کرمان با اعتبار 960 میلیارد ریال  در بخش شهری  صبح روز پنجشنبه توسط وزیر نیرو افتتاح شد.
 اجرای  5.8 کیلومتر لوله گذاری خط انتقال آب ، بهره برداری از 2 حلقه چاه آب شرب منابع طبیعی و توسعه و بازسازی 71 کیلومتر از شبکه آب شهرستان کرمان   و مخزن 3 هزار مترمکعبی بزنجان در شهرستان بافت از جمله طرح های اجرا شده در بخش شهری است.
طرح آبرسانی به 22 روستای استان کرمان در قالب  جهاد آبرسانی  نیز از دیگر طرح های افتتاح شده دربخش روستایی است که با اعتبار 980 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و با بهره برداری از این طرح  16هزار و 728 نفر از جمعیت روستایی  در استان کرمان از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شدند.
طرح های آبرسانی روستایی  با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) انجام شده است و شامل خرید و اجرای 63 کیلومتر شبکه توزیع آب، 18 کیلومتر خط انتقال آب  و احداث 1700 متر مکعب مخزن ذخیره آب ، 2 باب ایستگاه پمپاژ و حفر و تجهیز یک حلقه چاه  است که امروز صبح توسط  وزیرنیرو افتتاح شد.
 

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5213

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت