جهش تولید با مشارکت مردم

4 حلقه چاه پدافندی شهر کرمان وارد مدار بهره‌برداری شد

با بهره برداری از 4حلقه چاه دیگر از چاههای پدافندی شهر کرمان، 103 لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب شهر کرمان افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضا عبدیان مدیرعامل این شرکت گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و قرار گرفتن در پیک مصرف آب ، به منظور تامین پایدار آب شرب شهروندان 4 حلقه دیگر از چاههای پدافندی شهر کرمان وارد مدار بهره برداری شد.

وی افزود: این 4حلقه چاه در مدت 2 روز با همت و تلاش جهادی کارکنان واحد تولید امور آبفا شهرستان کرمان با انجام عملیات نصب لوله و اتصالات سرچاهی با دبی 103 لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در ادامه بیان داشت: از ابتدای اردیبهشت ماه تا کنون 9 حلقه از چاههای پدافندی شهر کرمان وارد مدار بهر برداری شده که در مجموع 230 لیتر بر ثانیه به توان تولید شهر کرمان افزوده شده است.

عبدیان تصریح کرد: در حال حاضر عملیات حفاری 6 حلقه از چاههای پدافندی شهر کرمان در حال انجام است که در هفته های آینده وارد مدار بهره برداری خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در پایان یادآور شد: امروز برای عبور از تنش آبی نیازمند کاهش مصرف و صرفه‌جویی هستیم و طبق هدف‌گذاری‌های صورت گرفته با ۱۰ درصد صرفه‌جویی در مصرف توسط هر خانوار می‌توانیم به راحتی از پیک مصرف تابستان امسال عبور کنیم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=10210

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار