جهش تولید با مشارکت مردم

4000 فقره انشعاب واحد مسکونی در سیرجان به شبکه جمع آوری فاضلاب متصل شد

به منظور ارتقاء بهداشت عمومی و بهره مندی مشترکین از خدمات رفع بهداشتی فاضلاب،4000 فقره انشعاب واحد مسکونی در سیرجان به شبکه جمع آوری فاضلاب متصل شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان،علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا گفت: با هدف جمع آوری و دفع اصولی و بهداشتی فاضلاب مشترکین شهر سیرجان نصب 4000 فقره از انشعابات فاضلاب خانگی در این شهر انجام و تمامی انشعابات فوق به شبکه جمع آوری اصلی شهر متصل و به سمت تصفیه خانه فاضلاب این شهر هدایت می شود .
عبدیان ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب شهر سیرجان را 25 لیتر بر ثانیه عنوان کرد و افزود: نصب روزانه انشعابات فاضلاب به شبکه جمع آوری روزانه در حال انجام می باشد و پیش بینی می شود تا پایان سال بیش از 10 هزار فقره انشعاب واحد مسکونی به شبکه جمع آوری فاضلاب متصل شود.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در ادامه با بیان این مطلب که افزایش سطح بهداشت عمومی و جلوگیری از آلودگی سفره آب زیرزمینی، بازچرخانی آب و استفاده از پساب در صنعت از جمله فواید و اثرات مثبت اجرای شبکه فاضلاب در شهرها می باشد ،اظهار امیدواری کرد با حضور شرکت های صنعتی و معدنی در سایر شهرهای استان شاهد اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب که یکی از نمادهای توسعه یافتگی محسوب می شود باشیم.
شایان ذکر است خطوط جمع‌آوری و انتقال تصفیه‌خانه فاضلاب سیرجان 9 تیر ماه سال جاری از طریق ارتباط تصویری با رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.
این پروژه شامل ۳۷۳ کیلومتر خطوط جمع‌آوری و تصفیه‌خانه به ظرفیت ۲۶ هزار و۵۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز است که توسط شرکت گل گهر،نظم آوران،جهاد نصر و با مشارکت شهرداری سیرجان اجرا شده است.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7624

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار