جهش تولید با مشارکت مردم

با هدف تقویت فشار شبکه: 1100 متر شبکه آبرسانی حدفاصل چهار راه خواجو تا ابتدا پارک نشاط اجرا شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان،حمید صمدانی در اینباره افزود: در این عملیات  1100 متر لوله چدن  200 میلیمتری  و اتصال ، از  سه راهی  چهار راه خواجو به خط 150 ابتدا پارک نشاط در مدت 17 روز کاری اجرا شده است .   
وی اجرای این طرح را با هدف تقویت شبکه آبرسانی جهت مشکل کاهش فشار شبکه بخشی از بلوار فردوسی و تعدادی از کوچه های خیابان خواجو عنوان کرد و یادآور شد: این طرح با هزینه بیش از 15 میلیارد ریال اجرا شده است و در حال حاضر نیز مرحله عملیاتی و اجرایی بیش از یکهزار متر خطوط آبرسانی شامل خیابان خورشید، ابتدای خیابان آبنوس و خیابان زهره کرمانی در دست اقدام و  در دستور کار طرح های اضطراری قرار گرفته است.
وی ابراز امیدواری کرد با اجرای طرح های   آبرسانی، ضمن تعدیل فشار شبکه توزیع آب شرب مناسب از نظر کمی برای شهروندان، آمار شکستگی و کمبود آب و دیگر مشکلات مرتبط نیز به صورت قابل توجهی کاهش یابد.
مدیر آبفا شهرستان کرمان با اشاره به کاهش منابع زیرزمینی از شهروندان درخواست کرد که با مصرف بهینه آب و خودداری از مصرف آن در موارد غیر ضرور، آبفا شهرستان  را در تامین آب شرب سالم و بهداشتی جهت رفاه و آسایش خودشان  یاری نمایند

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1405

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت