جهش تولید با مشارکت مردم

راهکارهای افزایش وصولی و درآمد در امور آبفای شهرستان رودبار جنوب بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان،معاون مشترکین و درآمد با بررسی گزارش عملکرد شهرستانها در سال 99 و ابتدای سال جاری گفت: عملکرد شهرستانها در امور مشترکین در سنوات گذشته مثبت ارزیابی می شود .
مسعود مهدوی فرد افزود: با توجه به بررسی ها و پیگیریهای صورت گرفته، پیمانکاران موظف به وصول مطالبات در شهرستانها هستند و باید به این موضوع توجه شود.
وی با تاکید بر شناسایی انشعابات غیر مجاز و تبدیل آن به مجاز تصریح کرد: بر اساس آیین نامه عملیاتی شرکت آبفا باید به این امر توجه ویژه ای شود و تمامی موارد جریمه تخلفات مشترکین باید براساس ضوابط و مقررات انجام شود.
مهدوی فرد خاطر نشان کرد: با قرائت صحیح، رفع موانع قرائت، تعویض کنتورهای خراب و نصب انشعابات و … علاوه براینکه به ایجاد درآمدهای صحیح کمک می شود، رضایت مشترکین را نیز به دنبال دارد.
مدیر امور آبفا شهرستان رودبار جنوب در ادامه با اشاره به اهمیت شناسایی انشعابات غیرمجاز در این شهرستان گفت :شناسایی انشعابات غیر مجاز و تبدیل آنها به مجاز و وصول مطالبات بحث مهمی است که در افزایش درآمد میتواند نقش به سزایی داشته باشد و باید به طور جدی پیگیری شود تا مشترکین قبوض آب بهای خود را به موقع پرداخت نمایند.
موسی دیده ور، داشتن خدماتی با کیفیت و مستمر در حوزه آب را در گرو داشتن درآمد کافی عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه بخشی از هزینه های شرکت آب و فاضلاب تنها از محل درآمد حاصل از فروش حق انشعاب آب و پرداخت آب بها است، داشتن خدماتی با کیفیت و مستمر در گرو داشتن درآمد کافی و به موقع است که هرساله در این خصوص جلساتی در سطح استان برگزار می شود و همواره یکی از اصلی ترین مباحث، بررسی مطالبات معوق است.
image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1417

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت