جهش تولید با مشارکت مردم

نخستین جلسه ستاد تنش آبی در آبفای استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، سلطانی نژاد با اشاره به کاهش بارندگی ها و بروز مشکلات احتمالی در تامین آب تابستان امسال گفت: ستاد پایش تنش آبی هر هفته با حضور اعضای این ستاد تشکیل جلسه می دهد و راهکارها و پیشنهادهای راهبردی برای مقابله با چالش کم آبی توسط اعضای این ستاد ارائه می شود
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا کرمان افزود: باید جهت شناسایی و  رفع مشکل تامین آب به ویژه در مناطقی که با مشکل کمبود آب مواجه هستند به سرعت اقدام شود.
وی ادامه داد: باید برای شهرها و روستاهایی که با کمبود احتمالی آب مواجه می شوند تعداد تانکرهای آبرسانی ثابت و سیار  پیش بینی شود و تجهیزات ماشین آلات مورد نیاز و ضروری به ویژه دیزل ژنراتور و… فراهم آید.
سلطانی نژاد با مهم برشمردن کیفیت آب شرب بر لزوم ارائه گزارش دفتر کنترل کیفیت در این خصوص تاکید کرد و افزود:  جهت حفظ شاخص های کیفیت آب شرب در محدوده مطلوب برنامه ریزی هایی  انجام شده که انتظار می رود به این امر کمک شایانی شود.
سلطانی نژاد در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد :  ارائه اطلاع رسانی به موقع و دقیق از سوی روابط عمومی تنها راه پیشگیری از سودجوئی افراد در تولید اخبار نادرست در فضای مجازی و در سطح جامعه است که به این امر باید توجه شود.
image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1421

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت