جهش تولید با مشارکت مردم

جلسه طرح طبقه بندی مشاغل شرکت آبفا استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، مهدی اسدی در خصوص اجرای طرح طبقه بندی گفت: آموزش طرح طبقه بندی مشاغل به دلیل کرونا در سه روز متوالی و  با حضور مسئولان اداری شهرستانهای تابعه برگزار شد و مسئولان اداری به طور کامل در این زمینه آگاهی بدست آوردند.
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا کرمان حوزه منابع انسانی را حساس توصیف کرد و افزود: رسالت این معاونت این است كه با كل کارکنان ارتباط روحي، رواني و  كاري برقرار می کند و حفاظت و حراست از نیروی انسانی را دنبال می کند.
مهدی اسدی کرم مسئولان اداری را نماینده حوزه منابع انسانی خواند و  ادامه داد: مسئولان اداری باید توجه ودقت بیشتري به مسائل حوزه كاري خود داشته باشند و به مسائلی مانند  ثبت و بررسي ورود و خروج کارکنان ، جمع آوري كاركرد ماهيانه ، ثبت و صدور احكام ، پرداخت بيمه ، بازنشستگي ، درمان و…توجه ویژه ای داشته باشند و با معاونت منابع انسانی هماهنگ عمل نمایند.
وی جابجایی نیروی انسانی را منوط به هماهنگی با معاونت منابع انسانی دانست و خاطر نشان کرد: هرگونه  انتقال و جابجایی در شرکت باید با هماهنگي اين معاونت انجام شود و مسئولان اداری در این خصوص باید با این معاونت هماهنگ باشند و در بحث جذب نیرو نیز هیچگونه مجوزی برای بر جذب نیرو به صورت مستقل از سوی واحدهای تابعه وجود ندارد .
مدیر امور اداری شرکت آبفا استان کرمان در خصوص برگزاری این جلسه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل گفت: به دلیل کرونا آموزش همکاران در سه روز انجام شد و براساس تصمیمات اتخاذ شده صدور احکام باید در شهرها انجام شود.
پیام پاکدامن افزود: اجرای طرح ممکن است با مشکلاتی در ابتدای امر همراه باشد که آموزش مسئولان اداری می تواند امر را تسهیل کند و دانش مسئولان امر در این زمینه می تواند راهنمای خوبی باشد.
وی ادامه داد: با اجرای طرح طبقه بندی ممکن است افزایش ریالی داشته باشیم اما کاهش نداریم.
پاکدامن تصریح کرد: مسئولان اداری باید به ارسال اطلاعات توجه لازم داشته باشند و اطلاعات به صورت دقیق ارسال شود به خصوص  اطلاعات مربوط به بازنشستگی کارکنان که بحث بسیار حساسی است و حتما این موضوع باید به موقع به ستاد اعلام شود.
image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1426

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت