جهش تولید با مشارکت مردم

مشکلات مالی اجرای پروژه ها را باکندی مواجه می کند

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری گفت:  عدم نقدینگی و مشکلات مالی در بسیاری از موارد ما را در اجرای طرح های آبرسانی دچار مشکل می کند و یا سرعت انجام کار را پایین می آورد.
وی افزود: به دلیل کمبود آب در شهر کرمان مقرر شد تا خطوط جمع‌آوری آب استحصالی از چاه‌های محفوره دشت جوپاری به ظرفیت 150 لیتر بر ثانیه به طول 13 کیلومتر  و اجرای خط انتقال برق به طول 17 کیلومتر تا قبل از تابستان 1400 تکمیل شود  و در مدار بهره‌برداری قرار گیرد.
در ادامه عباس سلطانی نژاد معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان کرمان بیان کرد: برای رفع مشکلات بخش آب شهر کرمان تا کنون 2 حلقه چاه حفر  و تجهیز شده  و خطوط جمع آوری آن اجرا شده است.
وی خاطرنشان کرد: جهت تامین آب شرب مجتمع سرآسیاب نیز یک حلقه چاه  حفر و تجهیز شده و اجرای خط انتقال آن نیز 60 درصد پیشرفت داشته است.
سلطانی نژاد به بازسازی 15 حلقه چاه در استان کرمان اشاره و تصریح کرد:  یک حلقه چاه در شهر بــابک،یک حلقه چاه در قلعه‌گنج، یک حلقه چاه در ریگان،3 حلقهچاه  در بم، 3 حلقه چاه در  زرند، 3 حلقه چاه در جیرفت و 3 حلقه در کهنوج بازسازی شده است.
image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1433

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت