جهش تولید با مشارکت مردم

عبدیان در جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان عنوان کرد:

9 ماه تلاش؛ 3 ماه پاسخگویی مطلوب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان و رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان گفت: در فصل گرم وظیفه ما دو چندان است و همه ما در صنعت آب و برق در طول 9 ماه کار می کنیم تا بتوانیم در 3 ماه تابستان بخوبی پاسخگوی مردم باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، عبدیان اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل گرم  انتظار می رود در صنعت آب و برق برای گذر از بحران تابستان هم اندیشی و همفکری وجود داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در وزارت نیرو بر بحث آموزش و ارتقا کارکنان و استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و شرکتهای دانش بنیان تاکید شده و همه شرکتها باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

عبدیان با اشاره به نظارت شورای انسجام بخشی بر برپایی میز خدمت در شرکتهای آب و برق بر اهمیت برپایی میز خدمت و پاسخگویی  منظم به شهروندان تاکید کرد و افزود: برپایی میز خدمت باید به صورت منظم و متناوب در دستور کار قرار گیرد تا امکان ارتباط مناسب با مردم فراهم باشد.

مدیرعامل شرکت آبفا کرمان ادامه داد: جلسه با استاندار و ائمه جمعه در سطح استان و جلسه با مجمع نمایندگان نیز باید در دستور کار قرار گیرد و مسائل و مشکلات حوزه آب و برق در این جلسات عنوان شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6367

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار